Sayın Rejyonal Anestezi Derneği Üyeleri;

Nisan ayında yaptığımız Derneğimiz olağan genel kurulunda 2019-2022 yılları yeni dernek yönetim kurulu başkanı olarak seçilmiş bulunmaktayım. Önceki dönem başkanımız sayın Prof. Dr. Yavuz Gürkan hocamıza, görev süresi içerisinde düzenlediği çok sayıda ulusal ve uluslararası kongre, sempozyum, kurs ve toplantılarla Rejyonal Anestezinin tanıtımı, öğretilmesi ve yaygınlaştırılması için yaptığı çalışmalar nedeniyle teşekkür ediyorum. Kendisi 2.başkan olarak bu dönemde de bizlere destek vermeye ve rehberlik etmeye devam edecektir.

Çeşme’de gerçekleştirdiğimiz bu yılki Rejyonal Anestezi kongresi, geri bildirimlerden de görüldüğü üzere büyük bir ilgi, heyecan ve başarı ile gerçekleştirilmiştir. Bu başarılı organizasyon nedeniyle başta kongre başkanımız sayın Prof. Dr. Yavuz Gürkan ve kongre sekreterimiz sayın Prof. Dr. Fatma Sarıcaoğlu olmak üzere sunumları, bildirileri ve uygulamalara katkıları ile destek veren tüm yabancı ve yerli konuşmacılara ve katılımlarıyla güç veren tüm sevgili meslektaşlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Bu kongrenin bildirileri kitap haline getirilmiş olup internet sitemize konmuştur. Ayrıca kongre ile ilgili dökümanlar ve izni olan konuşmacıların sunumları da erişiminize açılmıştır.

Önümüzdeki dönemde de sizlerle birlikte düzenleyeceğimiz ulusal ve uluslararası kongre ve kurs etkinliklerimiz olacaktır. Bunun dışında da diğer derneklerle birlikte ortak organizasyonlara devam edilecektir. Rejyonal anesteziye gönül veren siz değerli meslektaşlarımızdan isteğimiz dernek eğitim ve sosyal faaliyetlerine aktif olarak desteğinizin devamı ve derneğimizin internet sayfasının ve sosyal medya hesaplarının takip edilmesidir.

Sevgi ve saygılarımla;

Prof.Dr.İsmet Topçu
Yönetim Kurulu Başkanı